שירותים שלנו

חסכו מאות אלפי שקלים במשכנתא שלכם!

רשימה מקיפה של שירותים

ייעוצים פיננסיים

משכנתא חדשה

בשירותי המומחים שלנו למשכנתא חדשה, אנו מציעים ייעוץ מקצועי ומותאם אישית כדי לעזור ללקוחותינו למצוא את ההצעה הטובה ביותר. מתמקדים בצרכים ובמטרות שלכם, אנו נעזור לכם לנווט בתהליך ולהשיג את המשכנתא המושלמת עבורכם.

משכנתא למסורבים

גם אם קיבלתם סירוב מהבנקים המסחריים, עדיין יש תקווה. צוות המומחים שלנו מתמחה במציאת פתרונות ייחודיים למשכנתאות, ויכול לעזור לכם להגשים את חלום הבית המשלכם. פנו אלינו כדי לקבל ייעוץ מקצועי ולהתקדם לעבר בית חדש.

איחוד הלוואות

אם אתם מתמודדים עם מספר הלוואות ומחפשים דרך להקל על התקציב שלכם, צוות המומחים שלנו כאן כדי לעזור. אנו מתמחים במציאת פתרונות יעילים לשיפור דירוג האשראי ולניהול חובות בצורה חכמה.

משכנתא הפוכה

גם אם אתם מבוגרים מעל גיל 60, צוות המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם למקסם את הפוטנציאל של הנכס שלכם. אנו מספקים ייעוץ מקצועי ומותאם לצרכים הייחודיים שלכם, כדי להבטיח שתוכלו לנצל את הנכס שלכם למקסימום, בכל שלב בחיים.

גרירת משכנתא

בחירת נכס חדש היא תהליך מורכב, ואנו כאן כדי להקל עליכם. מהערכת הנכס ועד להשלמת הרכישה, צוות המומחים שלנו ילווה אתכם בכל שלב, מספק ייעוץ מקצועי ותמיכה בבחירת ההצעה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

ייעוץ לכלכלת המשפחה

האם אתם מחפשים דרך לשפר את המצב הפיננסי שלכם? ייעוץ לכלכלת המשפחה יכול להיות המפתח להצלחה. עם ייעוץ מקצועי, אנו יכולים לעזור לכם להבין איך לנהל את כספכם בצורה טובה יותר ולהגיע ליעדים הפיננסיים שלכם.

מחזור משכנתא

בתחום מחזור המשכנתא, אנו מציעים ללקוחותינו שירות מעולה ומותאם אישית. המומחים שלנו מבינים את האתגרים וההזדמנויות בתהליך זה ומספקים ייעוץ מקצועי ומדויק, כדי לעזור לכם למקסם את תנאי המשכנתא שלכם.

מה החזון שלנו?

חזון של חסכון ושפע ב-משכנתא גרופ, אנו מחויבים להפוך את המשכנתא והמצב הכלכלי שלכם לחסכוני יותר. אנו מאמינים שכל משפחה בישראל זכאית לחיות בשפע, ללא דאגות כלכליות.

שירות ייעוץ משכנתאות שמתמקד בצרכים שלך השירות שלנו מוקדש לעזור לכם לקבל את המשכנתא הטובה ביותר, המתאימה לצרכים ולמטרות האישיות שלכם. אנו מספקים כלים להתמודדות עם נטל המשכנתא וניהול משק הבית, כדי להבטיח שתוכלו לחיות את חייכם בשפע ובנוחות. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור לכם להשיג את המשכנתא המושלמת עבורכם.

השארת פרטים

קבלו שיחת ייעוץ משכנתא ללא תשלום

    שירותים שלנו